Jednoznačne a absolútne diskrétny zárobok v Košiciach
Špeciálne ponuky

Dva- až trikrát do týždňa € 20 za tú najjednoduchšiu prácu na východe

V tejto ponuke ide o absolútne diskrétny zárobok. A zároveň aj o zrejme najjednoduchší zárobok v Košiciach. Ponuka je platná pre dievčatá od 15 rokov (pretože na rozdiel od väčšiny ostatných z tejto stránky, táto je skutočne už od tohto veku aktérky legálnou) až po dámy vo veku cca 55, možno aj 60 rokov.

O čom tento absolútne diskrétny zárobok je?

O masáži hlavy, spánkov a šije. A síce o masáži od osoby ženského pohlavia pre osobu mužského pohlavia. Pretože podľa tvrdenia zadávateľa ponuky údajne v Košiciach nie je možné nájsť normálnu, sympatickú ženskú osobu, ktorá by bola ochotná pravidelne sa tejto činnosti venovať. Resp. nie za odmenu primeranú času a námahe s tým spojeným…

Osobne som neskúmal, či je to naozaj až takým problémom. (I keď aj podľa mojich vlastných doterajších skúseností: viem si to predstaviť.) Nech tak či onak, mne záujem tohto človeka poskytuje možnosť zverejniť (ďalší) zaujímavý, nenáročný * a absolútne diskrétny zárobok pre ženy. A tebe ako dievčaťu/žene ponúka príležitosť privyrobiť si takouto formou.

* V zmysle jednoduchosti ide o druhú ponuku v poradí. Ešte jednoduchšou totiž je filmovanie predstieraného výprasku na zadok, kde záujemkyňa robí toho asi ešte menej než v tejto ponuke.

Táto ponuka je bez odhaľovania sa a bez záznamu

Tým je vyslovene atypickou spomedzi ostatných mojich ponúk privyrobenia si na tomto webe. A práve preto ju prezentujem ako najviac diskrétnu, ako si len dokážem predstaviť. Pretože prakticky neexistuje spôsob, ako by niekto niekedy mohol zistiť, že si sa takémuto zárobku venovala. Odhliadnuc od toho, že to vlastne ani nemá komu prečo vadiť.

Že pri nej nevyvstáva ani žiadne riziko pre teba ako pre aktérku, to úplne nespochybniteľne vyplynie z ďalšieho textu o priebehu.

Priebeh výkonu tejto ponuky privyrobenia v Košiciach

  • V dohodnutom čase sa stretneš s dotyčným človekom na dohodnutom mieste. Môže to byť park (za primeraného počasia, samozrejme), auto, tvoj byt ak ti to nevadí alebo ten jeho v Starom Meste. Alebo nejaké iné “neutrálne” a “neškodné” miesto bez rizika, podľa dohody medzi tebou a zadávateľom ponuky.
  • “Zákazník” ti vyplatí tvoju odmenu € 20 v hotovosti.
  • S masážou je možné začať prakticky okamžite. Nie sú potrebné žiadne prípravy. Celé to má trvať minimálne 10, maximálne 20 minút.
  • Po skončení si hneď na mieste dohodnete nasledujúci termín a je hotovo.

Ak by si mala na stretnutie cestovať za dotyčným do centra mesta zo vzdialenejších končín alebo dokonca bývaš mimo mesta, je možná aj diskusia o príspevku na cestovné. Aby tých € 20 bolo tvojím honorárom v čistom (netto).

Požiadavky na záujemkyňu o absolútne diskrétny zárobok

Vek: medzi 15-imi a cca 60-imi rokmi. Príjemný, sympatický výzor, milé správanie, empatia a šikovnosť. Zadávateľ tejto ponuky privyrobenia nevyžaduje profesionálnu masáž s vychytanými skúsenými ťahmi či hmatmi. Ide o učenlivosť, o ochotu a snahu naučiť sa vykonávať masáž hlavy, spánkov a šije tak, ako to dotyčný potrebuje.

Ak ťa tento absolútne diskrétny zárobok zaujal,

Rád ti pošlem ďalšie info k ponuke privyrobenia a tiež viac info o “klientovi”.

Sprostredkovaniu práce pre dievčatá a ženy na jednej strane a sprostredkovaniu hostesiek, modeliek, aktérok atď. na strane druhej sa venujem od roku 2002. Na podklade môjho dlhodobého, úspešného a seriózneho pôsobenia v oblasti zábavného priemyslu ma médiá označili titulom "guru erotického priemyslu na Slovensku". Okrem toho som excelentným copywriterom a aktuálne žijem v Košiciach.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *