Prieskumy: Marketagent


Plusyminusy

Prvá zo stránok, ktoré ponúkajú odmenu za ankety je stránka : www.marketagent.com .

Stránka je veľmi jednoduchá, prehľadná a hlavne je celá v slovenskom jazyku. Ankety sa zobrazujú 3-4 krát do týždňa a nevyžadujú veľkú časovú náročnosť, čiže vedel som si vyplniť anketu aj popri káve (cca každá anketa priemerne od 2-10 minút). Vyplácanie bolo vždy načas a nesťahovali vašu odmenu žiadnymi skrytými poplatkami. Vyplácali buď na účet v banke alebo účty Skrill, Paypal, prípadne môžte poslať peniaze na charitu.

 

 

Vyplácanie funguje na princípe bodov. 1 bod = 1 cent (100 bodov = 1 €).

Body

Body za registráciu : 150 bodov (1,50€)

Body za anketu: 20-350 bodov (0,20-3,50€)

Minimálna hodnota na výber: 200 bodov (2€)

 

 

Ako sa zaregistrovať?

1. Otvoríte stránku pomocou linku:  www.marketagent.com a zmeníme si jazyk na Slovenčinu.

Untitled-1

 

 

 

2. Vypíšeme základné osobné údaje a pokračujeme tlačidlom     „ĎALEJ“

 

Untitled-2

 

 

3. Vyplníme zvyšné osobné údaje, podľa ktorých sa priradzujú ankety.  Pokračujeme tlačidlom     „ĎALEJ“

Untitled-3

 

 

Untitled-4

 

 

4. Nakoniec vyplníme heslo a Osobnú otázku v prípade, že zabudneme heslo.  Pokračujeme tlačidlom     „ĎALEJ“

 

 

 

Untitled-5

 

 

 

5. Poďakovanie za Registráciu a posledný krok je potvrdenie nášho e-mailu.

Untitled-6

 

 

6. V našej e-mailovej schránke si nájdeme nasledovný mail. Klikneme na tlačidlo „Potvrdiť registráciu“.

7. A JE TO!!! Gratulujeme, práve ste sa úspešne registrovali na stránke Marketagent.com (Hneď po registrácií získavate 150 bodov na váš účet)

 

Untitled-7

 

 

 

 

 

 

 

 

Ako nájsť ankety?

1. Prihlásime sa pod našim mailom a heslom . Pokračujeme tlačidlom „LOGIN“

Untitled-9

2. Ankety hľadáme na Domovskej obrazovke hneď po prihlásení, hneď pod odsekom „Aktuálne ankety“ . Vyberieme si jednu z nich a pokračujeme ďalej.

Untitled-10

 

3. Prečítame si pravidlá a rady pred pokračovaním k jednotlivej ankete. Pokračujeme tlačidlom „Ďalej“

Untitled-11

4. Každá anketa sa líši výzorom a otázkami, ale základ je väčšinou ten istý a to ide o vek a pohlavie.

Untitled-12

5. Po dokončení ankety sa nám Body zobrazia pod kolónkou „Výpis z účtu“.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ako vybrať peniaze?

Výber peňazí je jednoduchý a máte na výber z 4 možností: Peniaze si viete poslať na váš bankový účet, prípadne na online účty SKRILL alebo PayPal . Všade platí, že minimálny výber je 2€ (200bodov).

Untitled-13

 

KONTAKT:

V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na maily: info@rychlepeniaze.sk

 

 

 

Časté otázky:

Čo musím urobiť aby som sa zúčastnil ankiet?

Jednoducho sa zaregistrujete na stránke spoločnosti Marketagent.com ako účastník a my Vás budeme kontaktovať pomocou e-mailu v nepravidelných intervaloch. Následne vyjadrite svoju mienku v podobne kompletne vyplneného dotazníka ktorý nám zašlete obratom.

Aký je poplatok za registráciu?

Registrácia ako aj účasť na anketách je absolútne bezplatná. Práve naopak: zúčastnením sa si môžete zarobiť hotovosť.

Môže sa na jednu e-mailovú adresu registrovať viac uživateľov?

Nie! Na jednu e-mailovú adresu môže byt registrovaná iba jedna osoba.

Ako dlho trvá vyplnenie jedného dotazníka?

To závisí od druhu a dĺžky dotazníka, doba trvania môže byť až 20 minút. Výška kompenzácie však vždy závisí od dĺžky dotazníka.

Čo získavam vyplnením dotazníka?

Za každý kompletne vyplnený dotazník máte nárok na kompenzáciu za vynaloženú námahu vo forme bonusových bodov, ktoré Vám budú pripísané na Vaše konto. Výška kompenzácie je závislá od druhu a dĺžky dotazníka. Účasť na ankete je samozrejme dobrovoľná, nikdy nie povinná.

Body ktoré získate si môžete kedykoľvek zameniť na našej výmennej burze za služby a produkty našich kooperačných partnerov, alebo hotovosť. O konkrétnej výške kompenzácie resp. výhernej cene budete informovaný vždy pred vyplnením dotazníka.

Prečo by som sa mal registrovať?

  • Už len za registráciu mi bude ma moje konto pripísaných 150 bonusových bodov
  • Ako kompenzáciu získam bonusové body spoločnosti Marketagent.com, ktoré si môžem dať kedykoľvek vyplatiť, alebo zameniť za produkty resp. služby našich kooperačných partnerov
  • S mojimi odpoveďami je nakladané absolútne dôverne a nikdy nebudú zverejnené alebo poskytnuté ďalej v spojitosti s mojim menom alebo adresou. Ak sa o bezpečnosti údajov chcete dozvedieť viac, nasledujte tento link
  • Získam reálnu šancu ovplyvniť dianeho okolo seba
  • Svoje body môžem využiť na dobročinné účely
  • Účasť je absolútne bezplatná

Sú moje osobné údaje v bezpečí?

Údaje ktoré ste zadali pri svojej registrácii, sú uložené vo výpočtovom stredisku spoločnosti Marketagent.com a chránené na úrovni najmodernejších bezpečnostných štandardov. Garantujeme Vám, že ochrana údajov u nás podlieha vždy tým najaktuálnejším trendom v tejto oblasti.

Budú moje osobné údaje zverejnené?

Vaše osobné a sociálno-demografické údaje, ako aj Vaše hodnotenia a mienky nebudú žiadnym spôsobom zverejnené v súvislosti s Vašou osobou. Tieto údaje sú súčasťou kumulovaných dát, určené našim zákazníkom, ktorí sa zaujímajú o mienku istej cieľovej skupiny, na získavanie informácií o strategických trendoch. Naši zákazníci nemajú záujem o informácie jednotlivých osôb, ale výhradne len o kumulované dáta väčšieho počtu osôb.

  • Nikdy neposkytujeme Vašu e-mailovú adresu našim zákazníkom. Ohľadom účasti na jednotlivých štúdiách budete kontaktovaný výhradne nami.
  • Nikdy Vás nebudeme kontaktovať za účelom reklamnej činnosti ani za účelom predaja. Našim jediným záujmom je poznať Vašu mienku.
  • Vaše názory a mienky nebudú nikdy zverejnené alebo privedené do súvislosti s Vaším menom alebo kontaktnými údajmi. Naši zákaznicí sa zaujímajú výlučné o kumulované údaje.

Je potrebné sa zúčastniť každej ankety?

Pred každou anketou budete informovaný o odmene ktorú získate za vyplnenie daného dotazníka. Potom je už len na Vás či sa danej ankety zúčastníte. Ponuku na vyplnenie dotazníka môžete kedykoľvek odmietnuť.

Ako rýchlo musím na dotazník odpovedať?

Čas na zodpovedanie ankiet je rôzny. Závisí najmä od toho ako naliehavo náš zákazník dané informácie vyžaduje. Z pravidla máte na zodpovedanie e-mail dotazníka niekoľko dní. Presný čas je zadaný na začiatku dotazníka. Môže sa však stať, že po dosiahnutí maximálneho počtu účastníkov, bude anketa ukončená predčasne. Čím rýchlejšie sa zúčastníte, tým vyššia je Vaša šanca na vyplnenie dotazníka.