Klikanie na reklamy


Plusyminusy

Dalším spôsobom ako si zarobiť peniaze na internete je klikanie na reklamy ktoré síce je síce časovo náročné ale veľmi jednoduché a preto veľa ľudí volí práve toto riešenie. Je veľa stránok, ktoré ponúkaju veľa peňazí za klikanie za reklamy ale nakoniec aj tak nepošlú peniaze. Tu je zoznam tých, ktoré naozaj fungujú:  http://www.ptc-investigation.com/

 

 

Ako to funguje:

Za jedno kliknutie na reklamu dostaneme v priemere 0,10 € ak klikneme na 50 reklám denne získame 5€ čo nie je až taký veľký peniaz, ale ak sa zaregistrujeme  napr. na 5-tich web stránkach a klikneme na reklamy v rovnakom počte získame 5x50x0,10= 25€ denne. Teda tyždenne to predstavuje sumu 175€ a mesačne to predstavuje 750€. Sice málokedy sa vám podarí dosiahnuť túto sumu, kedže každá stránka ponúka za reklamy inú čiastku a takisto nemusíte každý deň sa vám nepodarí naklikať 250 reklám ale stále je to celkom slušný zárobok. Takisto za každého priateľa získavate určité percento z jeho zisku.

Dôveryhodne stránky:

1. Clixsense– Stránka je v anglickom jazyku, ponúka klikanie na reklamy s časovým limitom, ale aj plnenie úloh pre anglicky zdatnejších ako výber produktov do kategórií, ale aj jednoduchý prepis názvov ulíc a obchodov z obrázkov do textu. Vyplácanie je cez účet PayPal a Clixsense vypláca od 8 dolárov.

2.Neobux– Stránka je v anglickom jazyku, ktorá ponúka iba klikanie na reklamy, vypláca od 2 dolárov

3.Buxvertise – Stránka je takisto iba v anglickom jazyku 2 dolárovy bonus za registráciu a vyplatenie od 3 dolárov.

4.Advertzer – Narozdiel od predchádzajúcih stránok ponúka aj zarábanie cez pozeranie Youtube videí alebo si môžte nainštalovať toolbar, ktorý zarába za vás zatiaľ čo surfujete na internete.

Kontakt: V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať mailom na info@rychlepeniaze.sk