Burza


Burza ako sáma o sebe je najjednoduchší zárobok aký si viete predstaviť, nepotrebujete žiadnu „s.r.o.-čku“ žiaden živnostenský list ani žiadne povolenia, dôležité ale je aby ste mali skúsenosti a preto radím všetkým aby sa do toho púštali len ak sú si 100% istý s tým čo robia. Najlepšie je si to vyskúšať na DEMO účte napr. PLUS500 .

 

Burzové obchodovanie existuje už niekoľko storočí, ale až v posledných zhruba desiatich rokoch sa stalo dostupné takmer všetkým vďaka internetu a znižovaniu požiadaviek na otvorenie obchodného účtu. V závislosti na obchodovaných trhoch a nástrojoch dnes môžete začať obchodovať na burze s počiatočným kapitálom len v hodnote pár desiatok eur. Nech sa vám ktokoľvek bude snažiť nahovoriť čokoľvek, základný princíp obchodovania burzového typu je stále rovnaký.

Aby ste uspeli, musíte sa naučiť s určitou mierou úspešnosti predvídať pohyb ceny nejakého aktíva, alebo aktív. Akej úspešnosti musíte dosahovať, záleží na pomere rizika a návratnosti, inak povedané pomere sumy, ktorú môžete obchodom stratiť, a čiastky, ktorú obchodom môžete zarobiť.

Stránky: Plus 500

<a href=“http://www.plus500.com/sk/?id=96092&pl=2“ target=“_blank“ title=“Plus500″><img src=“http://cdn.plus500.com/Media/Banners/300×250/11568.gif“ width=“300″ height=“250″ border=“0″ alt=“Plus500″ /></a>